View Single Post
Staro 07.11.2009., 11:12   #116
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,508
Citiraj:
Autor alengrosevic Pregled postova
ne bih se nikako slozio s tobom. Kao prvo, svaki mjesec lijepo salju racune na moju kucnu adresu. mogli su nadopisati na racunu ***OBAVIJEST*** i napisati i obrazloziti promjene tarifiranja i sve. najmanji problem. Nema svatko pristup internetu niti zelju svako malo provjeravati na njihovom web-u sto se mijenja i sto je novo. polu-presutno po meni...
i ta famozna naknada za uspostavu poziva, to je po meni lopovluk teski. mogli su na tarifi dignuti 10 lipa po minuti i amen, no ovako deru i za 15 sec kao i za 15 min (za one tarife besplatnih minuta kuzim, njima neka skidaju jer je razgovor for free). Da su najpovoljniji na trzistu jesu, no ipak se osjecam malo pokraden novim nacinom tarifiranja i zbog te naknade za uspostavu...
Ako si pokraden,onda mijenjaj mrezu pa ces biti okraden i oguljen
Hm,a drugi nemaju naknadu za uspostavu od 25lipa?
Kaj mislis da komad papira koji bi ti poslali ne kosta?Nije da ih opravdavam ali ih u potpunosti razumjem,njihov nacin poslovanja je tocno skolski primjer onog za sto se i predstavljaju,mogao bi i povuci paralelu sa nekim drugim djelatnostima ali mislim da to nije prikladno. A kao sto je netko i naveo,poslali su sms poruku da od nekog datuma su novi uvjeti poslovanja,i takvu istu poruku su poslali i t-mobile i vip,mislim da nitko nije slao na adresu papire s novim uvjetima.
Router je offline   Reply With Quote