Tema: Far Cry 5
View Single Post
Staro 28.03.2018., 20:34   #240
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Naravno da će bit zabavno.

A što bi tek rekli o kloniranju tek rekli da su radili nastavke i da imamo 5x Jack Carver ubija na otoku priče?

Našli su formu igre koja je uz određene mane prilično igriva, zabavna i vizualno lijepa. I fino po toj dobitnoj kombinaciji šaltaju lokacije, i svaka igra zasebna priča. Što se meni tiče mogu ih komotno još tolko naštancati, za dobru zabavu će više nego poslužiti.

Što se toga tiče, u europi još nije bilo - može FC 6 u Njemačkoj s neonacistima.
Ili u Bosni s mudžahedinima
Stoji ona "if it aint broken, don't fix it". Ali dugoročno recikliranje ne vodi ničemu, evo za primjer cod serijal koji je zadnjih par godina postao potpuno irelevantan. Niti jedan nastavak zadnjih godina u većini medija nije bio ni nominiran za fps godine, a kamoli igru godine

Spas za fc serijal je samo u tome što za razliku od coda ne izlazi svake godine, pa se ljudi malo zažele ili odmore od zadnje igre. I to će funkcionirat, isto sam rekao za cod da bi morao raditi pauzu od barem 2, poželjno 3 ili više godina između igara za spas serijala i veće pomake
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote