View Single Post
Staro 28.02.2018., 19:12   #8476
skalar
Premium
Moj komp
 
skalar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,572
ovo je najniža ponuda koju sam dobio :

Sa ponudom drugih operatora nismo upoznati, niti istu komentiramo. Mjesečna naknada najnižeg MAX3 paketa iznosi 319,00 kn.
Svakako savjetujemo da nastaviš pratiti službenu stranicu kako bi u slučaju promjene ponude bio obaviješten. Hrvoje

prije mjesec dana su mi to isto + arene nudili za 294kn -služba za savjetovanje ,do sad plaćam 279kn 200/100 + osnovni paket + arene+ halo

prodajni predstavnik me usmjerio na službu za savjetovanje ovi pak isto ponudili kao i preko facebooka s time da je prva ponuda bila još i gorja:

MAX3 Biram paket sadrži neograničen internet po maksimalno dostupnoj brzini, neograničene razgovore prema svim fiksnim i 1000 minuta prema
mobilnim mrežama u Hrvatskoj bez naknade za uspostavu poziva. Osim toga u cijenu je uključen i MAX Arena paket i opcija MAXtv To Go tako da
sav sadržaj možeš pratiti i kada nisi kod kuće. Cijena paketa je 359,00 kn dok je cijena za dodatnu brzinu brzinu do 100 Mbit/s 10,00 kn. Marina

na primjedbu kod sva tri izvora da za 240kn na iskonu ipak dobijam daleko više (net.tv.tel full(200/100,120 programa,2 prijemnika,1500min) :
"Sa ponudom drugih operatora nismo upoznati, niti istu komentiramo. "
__________________
-

-


Zadnje izmijenjeno od: skalar. 28.02.2018. u 19:27.
skalar je offline   Reply With Quote