View Single Post
Staro 27.08.2016., 20:20   #204
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Fotić koji nema OIS, nema "svijetli" objektiv, a rastura fotkama, rame uz rame stoji sa G5, 10, S7, svi oni imaju prednosti pred 6P/5X al razlike vide samo pixel peeper ekipa al čak i oni muku muče s tim

HDR+ out of box na dvojcu radi preodlično, naravno, na 5X malo treba duže da obradi sliku, ipak imaj slabiji proc od 6p, zato je završni rezultat odličan i to je ono kaj mi se dopada na Nexusu..


Guglu se mora priznat uz stock OS napravili su odličan softver za kameru uštimali ga maksimalno, negde sam čital da N7 donosi ručne kontrole za kameru..

Nekak mi se čini da su direkt iz moba s default hdr+ opcijom, može ispravak netočnog navoda, ukoliko sam u krivu..

@xlr, noćne su (vatromet) solidne, da se bolje izvuć iz njega za low light, recimo naslonit se negde il mob naslonit i spustit shutter još niže, al pošto nema OIS i još je shutter na niskih 1/18s, još slike dobro i ispadaju na tim postavkama i u tim uvjetima..

EDIT: Sad vidim da je fotka di je vatromet ISO dignut na velikih 3762, za takav tip senzora i uvjeta i performansi samog fotića na 6P, super..

Da su stavili OIS, to bi izgledalo još bolje...

Zadnje izmijenjeno od: zvonac. 27.08.2016. u 20:28.
zvonac je offline   Reply With Quote