View Single Post
Staro 19.12.2010., 01:46   #927
BSA<AK-47>
Napokon dočekao DNF :)
Moj komp
 
BSA<AK-47>'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,453
ako se ne varam ,mislim da se onaj šutljivi zove Vlado ,on je od početka 2009 u kardovskoj,zadužan za zapošljavanje novih "prodavača"
iskreno,čini mi se da su svi dučani bili malo "društveniji,ugodniji" do pred koju godinu,sad dali je to trend nastao zbog masovnog konzumerizma i dostupnosti ili se struka srozala ,ali to ne viđam samo po IT trgovinama,primjera je svugdje.

meni je više Konikom u Cityju kao trn u oku,svaki put moram čekat pol vure da se netko udostoji doć uopće do mene i pitati što trebam,i onda me otkanta k drugom kolegi,kojeg opet čekam ko ozebao sunca ,a da ne velim da ih se milijun prešetava uokolo ali baš ko za vraga nitko nije zadužen za taj odjel...
a tek naruđbe i rezervacije putem telefona, bolje da ni ne počnem...

Konkretno ,kao šef skladišta ,nemogu zamisliti da zbog mog lošeg dana ili mojeg kolege,stranka mora otići ko da su ju lupili nogom u dupe...nedopustivo

izgleda da je možda mnogima nastup najbitniji,iako ne odobravam očito ignoriranje stranke i buljenje u monitor ko da je sam u lokalu.
a edukaciju i/ili zapošljavanje kompetentnih prodavača,ostavljam njima ,jer ja kupujem po principu -ako me nešto zanima ,provjerim prvo (na našem vrlom forumu) ili malo zguglam,nađem par opcija ,pa tek onda nabavka. bar to nije teško.

u većini situacija se vodim time da ,koliko god trgovac može biti dobar i potkovan,nemože i nemora *baš sve znati* , olakšavam izbor i kupnju i sebi i njemu.bez nepotrebnih drama i komplikacija.
iako je razgovor prvo u formalnom tonu,pa ako se procijeni da je čovjek ok,ma možemo ne samo na TI ,nego i na pivu ak treba
__________________
I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.

Zadnje izmijenjeno od: BSA<AK-47>. 19.12.2010. u 01:54.
BSA<AK-47> je offline   Reply With Quote