View Single Post
Staro 18.12.2010., 12:52   #918
fishkal
Premium
Moj komp
 
fishkal's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,110
Kaj ste se namjerili toliko na taj protis? Ok, nezadovoljni ste, napisali ste da niš ne valjaju, nemojte više ići tamo i bok.

Ako ste ikad bili tamo onda znate da su obično u smjeni 2 radnika. Jedan redovito daje HW kupcima koji dođu podignuti, drugi rješava online narudžbe, i nemaju ni jedan vremena se javljati baš na telefon.
Za to im treba još jedan radnik minimalno, a da uzmu tog radnika morali bi dignuti marže = više cijene.

Dakle ukoliko znate kaj kupujete, ne trebate savjet, želite proći kaj jeftinije uzmite u Protisu, a ako želite popričati s prodavačem, savjet i za to ste spremni izdvojiti koju stoticu više u cijeni HW na kraju, odite u Links, ADM ili slične trgovine.

Sve je stvar izbora, ako ćeš odabrati Protis radi niske cijene, onda ne očekuj da će oni imati puno vremena za tebe jer treba nešto zaraditi po toj marži.

I da se razumijemo, bahatost, nesrdačnost, bezobrazluk ni u kojem slučaju nema opravdanja, i to im ne može nitko opravdati.

Ja samo razumijem da s takvim cijenama se oni moraju naraditi ko konji da bi nešto zaradili, i ja kao kupac sam tog svjesan ako izabirem njih.
__________________
Gledam, čitam, kad ne znam pitam!
fishkal je offline   Reply With Quote