View Single Post
Staro 09.12.2010., 17:29   #905
GLAVATAR
Banned
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Pula
Postovi: 21
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Čitam i čitam i mogu samo reć da nisam niti jednom imao problema u Protisu, zasad su jedina zamjerka prekratki odgovori na mail, pa su potrebna 2-3 maila da se dobije puna i prava informacija.
Nedavno sam uzimao djelove za HTPC i bilo je točno prema dogovoru, čak su djelovi došli ranije od planiranog.
Moram dodat da sam jednom dobio odgovor u 21h a poznato je da rade do 20, i zato, palac gore.


nisu dijelovi stigli ranije od planiranog, nego si ti dobio tuđe dijelove, netko drugi je zato svoje rezervirane dijelove čekao puuuno duže od planiranog

[QUOTE=Protis;1794473]

Citiraj:
imamo memoriju samo nemamo 20 vrsta vec par koje se najbolje prodaju, ostale idu po narudzbi
a zasto mi onda nije ponuđena niti jedna od tih 20? zasto sam svoju novu, nekoristenu i neispravnu memoriju morao slati na servis?!
Citiraj:
Trudimo se imati najjeftinije cijene koje mozemo i nekakav nivo usluge, ne da budemo najbolji vec dovoljno dobri, uz takvu marzu ne mozemo imati prostor od 600 kvadrata i hostese i 10 milijuna eura robe na lageru..
niko nije ni rekao da morate imati 600 kvadrata, hostese, milione eura i ostala sranja.......ovo nisu nikakvi argumenti, nego bezvezno lupetanje, jer ne znate sta bi drugo rekli, a da zvuči suvislo.

ako je istina da imate samo 0,5% nezadovoljnih kupaca, kao sto tvrdite, zasto onda toj nekolicini "nezadovoljnika" na neki način ne nadoknadite štetu, bar simbolično? razlozi tipa "događa se" i "imamo brdo zadovoljnih kupaca" su neprihvatljivi

sta meni znaci sto 100 ljudi prije mene s vama nije imalo problema? sta ja imam konkretno od toga? apsolutno nista!
bili krivi vi, vas dobavljač, uvoznik, serviser, neko peti, ako kupac nije kriv, u duhu dobre poslovne suradnje trebali bi mu bar simbolično pokusati nadoknaditi štetu kao znak isprike, meni se niko nije niti usmeno ispricao.

primjera radi, dok sam kupovao proteine u trgovini još manjoj od vase, gdje radi samo 1 djelatnik, na svako pitanje sam dobio odgovor i bas se vidilo da covjek radi posao koji voli, nista mu nije bilo tesko za objasniti, u par navrata sam tamo dobivao besplatne proteinske cokoladice, energetske napitke samo zato jer sam kod njih ostavio dosta novaca, a nije bila u pitanju nikakva isprika, niti sam imao s njima ikakvih problema...
druga trgovina, ako se to uopce i moglo zvat trgovinom, rijec je o uredu gdje se roba dizala nakon telefonske narudžbe (onda još nije bilo web shopova) naručio sam proteine s okusom čokolade, a lik mi je donio s okusom jagode, koje mi je zamijenio 2 dana poslije i u znak isprike mi dao bočicu vitamina
treća firma, isto je riječ o proteinima, isto sam ostavio par tisuca kn u trgovini, lik mi je dao malo jači popust i malo pakiranje proteina s novim okusima da probam, jer sam im vjeran kupac
ovo govorim iz razloga da vidite kakv je njihov odnos prema kupcima - tako da vam razlog "male firme" pada u vodu, ovo su isto jako male firme, još manje od protisa pa vode računa o klijentima.

vi se ponašate ko da kupcima radite uslugu sto su dosli nesto kupiti od vas, ko da bi klijenti trebali biti vama zahvalni, a ne obrnuto!

kad vec userete stvar, mogli bi kao znak isprike (sad govorim napamet) dati CD-e, podlogu za miša, markere i tako neke jeftinije sitnice ili nekom gestom se ispričati, cisto da kupac dobije dojam da vam je stalo, firma ne bi propala za tako male stvari, koje se po vama jako rijetko dešavaju(samo 0,5% nezadovoljnih) - ali toga kod vas nema, propali bi u roku tjedan dana da tako radite, jer je postotak daleko veći od spomenutog i zajebi su puuuuuuno učestaliji

Zadnje izmijenjeno od: Jelc. 18.12.2010. u 21:08.
GLAVATAR je offline   Reply With Quote