View Single Post
Staro 27.03.2012., 18:15   #140
qLimAxzU19
Registered User
Moj komp
 
qLimAxzU19's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2012
Lokacija: Doma
Postovi: 73
Citiraj:
Autor Garfield Pregled postova
Ah nikad prezaljeni MX Revolution koji me vjerno sluzio tri godine, otkazao poslusnost nedavno. Uskoro bi mogao opet uzeti nesto tog tipa, zasada sam na MX518 i prezadovoljan sam, naravno kao i uvijek sa Logitechovim misevima!
hh, evo ja sam svoj MX Revolution prodao za 200kn sluzio me 4 godine dao bi mu vijek jos sigurno god dana ako ne i vise... i evo u sub sam uzeo taj cuveni G400 i mogu rec da je mis stvarno dobar... koristio sam ga u c+ i CoDu.. mada ja vise preferiram svoj stari MX gdje su tvrde tipke i gdje se osjeti da su kvalitetne... na ovom G400 su mi premekane djeluju krhko kao da ce se potrgat ak cu ih duze koristit... al sve u svemu ga se isplati uzet za te pare... al da Revolutiona jos uvijek ima u prodaji/proizvodnji kupio bi ga bez razmisljanja a njegov nasljednik mi se iskreno ne svida radi AA baterije i tipka za zoom je po meni na nezgodnom mjestu, al ne sumnjam uopce u kvalitetu tog misa Logi je Logi... ^^

@The Fury SteelSeries ti ima jako kvalitetne miseve i nece ti biti zao ako si ga uzmes... ali prije ga isprobaj kako ti lezi u ruci jer su njihovi misevi dosta mali stoga... ^^
qLimAxzU19 je offline   Reply With Quote