View Single Post
Staro 02.06.2010., 22:41   #32
miki1981
Registered User
Moj komp
 
miki1981's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 103
Citiraj:
Autor V.I.P Pregled postova
daj ti meni kazi kako stojiti sa Lian Li asortimanom?
gledam na webu ali nema nista izlozeno..

edit: konkretno me ovaj case interesira lian li armorsuit pc p50r
A vidim da nitko ne čita sve šta piše...dakle cijene još nisu izračunate, biti će do kraja tjedna, pa kad budu onda će biti i za download na webu.
Citiraj:
Autor Deathclaw13 Pregled postova
10% je popust na servis a ne na novi artikal - mislim da je ovo potrebno napomenuti jer iako lijepo to i pise u postu, mislim da ljudi malo preskacu s citanjem

bilo bi odlicno kad bi se ubo neki popust jos dodatni, mislim znam, normalno mora firma zaradit boze dragi, ali nesto tipa sta ja znam
npr ima 40 ljudi koji imaju hladnjake ali htjeli bi nesto bolje i jace, samo im se ne isplati nesto, neko ima mugena, neko true, a neko stock al mu nije zurba
pa npr nadje se 40 ljudi u zg-u koji bi htjeli hladnjak od npr 600kn
vi kazete evo vas 40 u zg-u ako kupite svi odjednom posto ste clanovi pce foruma imate 20% popusta, onda svi uplate, vi posaljete 40 hladnjaka jednim monovolumenom do zg-a, tu vas doceka 40 nestrpljivih forumasa (ili jedan koji bi podjelio ostalima) i svi sretni i zadovoljni
vi imali odjednom 40 prodaja skupljeg artikla, ljudi dobili popust, dostava nije izasla puno jer je isla jedna posiljka na jedno mjesto, svima super...
Sve je to lijepo zamišljeno, ali 43 kn je popust, što je gotovo 10 posto na hladnjake, jer toliko iznosi dostava. A i ova ideja je odlična, samo 20% marže ima možda msan, asbis, esys i slični, mi ni približno, barem ne ako želimo napraviti prihvatljivu cijenu. Po dosadašnjim reakcijama na cijene Noctua dosta ljudi je oduševljeno cijenom, očekivali su veću cijenu na našem tržištu...medjutim nisom htjeli ići sa velikim maržama jer bi to dosta umanjilo dostupnost, tako da gledajte na te cijene kao trajno snižene, a vi onda imate još i besplatnu dostavu povrh toga.
Citiraj:
Autor fran123456 Pregled postova
Poznata cijena?

Svaka čast sa pohvatom, cijene sasvim ok.
Za Prolimatech još ne, trenutno poznate cijene samo za Noctue i za njih se primaju i narudžbe, za sve ostalo cijene će biti poznate do kraja tjedna a tada ćemo primati i narudžbe
miki1981 je offline   Reply With Quote