View Single Post
Staro 28.04.2015., 17:45   #57
gil
Member
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Kutina
Postovi: 979
Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
Fanboyizam je vrlo čudna stvar, a ignoriranje očitih činjenica je dio toga.
Kataje.enastrofa.

Da je fx8xxx serija dobra za avg joe-a, je, to ne može nitko pobit, ali da ima mana u arhitekturi i da se lagano cijenom približavaju intelovim procesorima, to je također činjenica, koju fanboy army očito izbjegava.
Srećom pa su tu realne i poštene recenzije kao ova koje to sve jasno istaknu.




Jedini koji trollaju ovdje su amd fanboy army pripadnici kojima očito nisu jasni neki izmjereni podaci, budući da vidim da si nitko od vas nije dao truda reply-at na to, no samo za tebe i tebi slične, dat ću ss iz pce testa jer vidim da se namjerno ignorira ta stavka, još se i vrijeđa ljude da su curice i da trollaju.

E sad, ako gotovo TRIPUT veća potrošnja struje nekom može biti normalna, meni nije, uostalom, sve je rečeno u tekstu ispod grafa potrošnje.
http://i.imgur.com/83WHO8u.jpg
Slažem se da je tako ali samo u situacijama za potrebe testa, to je istina. No kad s mozgom pristupiš povećanju performansi procesora shvatiš da je procesor brz i hladan i da začudo ne troši puno. Teško je to objasniti ljudima koji se nisu igrali s višerama. Družio sam se jedno vrijeme s 8320k i zbilja sam se ugodno iznenadio. A kad sam ga prodavao planuo je u roku keks, a i5 3570k sam davio dva mjeseca dok sam prodao a da ne govorim kad sam pokušao prodati i7 4770k pa sam na kraju odustao jer su mi nudili kikiriki i plakali kako rade krvavo da zarade novac. Imao bi još štošta pisati al neda mi se.
gil je offline   Reply With Quote