View Single Post
Staro 19.04.2017., 22:45   #61
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,544
Citiraj:
Autor MIK Pregled postova
Što je dopušteno Jupiteru, nije dopušteno volu.
Citiraj:
Autor Gigi1 Pregled postova
fascinantno je da jedan od moderatora ocjenjuje post sa ocjenom super, a u istom postu se vrijedaju clanovi foruma.

i ne samo u ovom postu nego i u prijasnjim postovima autor istih vrijedja i omalovazava.
Joj sto volim vas forumske narikace kratkog pamcenja; potrebno je samo otici na prvu (od trenutno dvije) stranice dretve i pogledati post broj 21 od kuratog mladica neupecatljivog nadimka i poslovicno besplodnih postova.

Uostalom, imate dugme za prijavljivanje posta, nemam uopce sumnje da cete naici na dobar feedback. #kujevoledamemrze

Citiraj:
Autor Mladenxy Pregled postova
Ovo je više retoričko pitanje za Bubbu jer on ne spori da će "kmet" profitirati od Ryzena...Bubba priča o nekim drugim konkretnim stvarima.
Ponovit cu jos jednom, izbori alata za rad (pa makar to bio Doom i Quake) je ionako na samom korisniku. Taj dio mi je potpuno neinteresantan. Problem koji sam ja iznio je konkretan, vidljiv, opipljiv, no u konacnici je i to nebitno jer ostaje nejasan u motivu AMD-a i puta koji je odabran. Je li to bio nedostatak vremena za potpunu implementaciju, nemogucnost implementacije unutar zeljenog TDP-a (AVX2 voli zagrijati Intel sumanuto) ili samo pokusaj trendsetterstva, nemam pojma. Zato se i javih. Nista vise, nista manje.

Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Mi takvi kmetovi smo sa R5 1600 dobili 2 jezgre i 8 dretvi više za isto para što nudi Intel za 4 jezgre i 4 dretve ali sa upakiranim svim tim pizdarijama što si nabrojao.
Mašala!

Citiraj:
Moje pitanje glasi - za gorenavedene radnje, što mi više fali; ove instrukcije kod Rajzenčeta ili jezgre kod rahmetli i5 procesora na čijoj dženazi bijah prošli tjedan.
Imas cmarkove, ako pokazuju da za manje para mozes dobiti bolje, ne vidim sto da ne.

Ne treba biti preostroum da je vrlo jasno kako sam ciljao (i rekao, tj. napisao) sto mene tocno "brine". Ne zato jer imam dionice AMD-a ili sam u snosaju s istim, nego jer me interesira, pratim, testiram i razmisljam.

BTW, cik pogodi -> https://www.servethehome.com/amd-rad...inventec-k888/
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote