View Single Post
Staro 02.10.2008., 11:39   #79
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
Citiraj:
Autor Paxton Pregled postova
Bla, bla , bla... News for you - nothing is perfect... SAmo mi reci odakle znas da i svih 1400 medija radi? Jesi mozda probao iskopirati svih 1400? Ja se kladim da u naaaaajboljem slucaju bar 10ak nece biti ispravni... A sto se tice hardova, to reci mom frendu kojem su dosla 3 krepana seagate iz trgovine ZAREDOM, dok nije uzeo hitachija.. A koliko znam DVD uredjaji dolaze sa najmanje 1god garancije, i ja hocu da mi u tih godina dana RADI, a ne da ja kupujem optiku svakih par mjeseci, nsiu to higijenski ulošci pa da ih neko mijenja svako malo... A da ne govorim sto je bilo verbatima koje je nova prza sprzila pa za 5 minuta nije mogla ni sama procitat... (ne brini se ti za brzinu, ja uvijek przim na najsporijoj...) Tako da moj frende to sto ti pricas je load of bullshit...
Iako ne vidim neki pretjerani smisao u gornjem postu, samo da se osvrnem na ovaj boldani dio. Bas sam danas naletio na jedan tekst koji se odnosi na gorenavedenu tvrdnju, a naslov je : Slow write speeds + modern drives + modern media = no good

Igorba je to vec spominjao, ali ocito nije zgorega jos jednom napomenuti.

btw. prza koja sprzi pa ne moze sama to procitati, zvuci mi vrlo poznato...da nije NEC?
morph je offline   Reply With Quote