View Single Post
Staro 09.04.2018., 18:44   #7
jp_rv
Premium
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: istra
Postovi: 3,076
Citiraj:
Autor silver_tip Pregled postova
Koliko je meni poznato a mozda se i varam no... sa Microsofta se vise ne moze skinuti Windows 7 bar ne sluzbeno a i to su sve verzije prije Skylake ere bez usb 3.1 i storage controlera.

No ima rjesenja sasvim legalnih. Ako imas kakav Dell komp ili laptop a naravno da imas jer tko moze tvrditi suprotno ?

https://www.dell.com/support/home/us...o/recoverytool

Windows 7 profesional je apdejtan zakljucno sa Januarom 2016, sadrzi sve drivere itd... + dodatno mozes sam image ucitati u Dism++ i obaviti apdejt updatesa sto su izasli do danas,
spremis tako da napravis direct save i dignes si uredno windowse 7 profesional za "svoj Dell" .

Da razjasnimo, Microsoft nije dao podrsku za Skylake na Windows 7 a Dell je uz dozvolu Microsofta dobio slobodne ruke da za svoje proizvode integrira u Windows 7 podrsku za Skylake.
Kada si skidas recovery image za svoj Dell ako trebas Windovs 7 x64 ili Windows 10 aka Skynet x64 onda kucas u sam tool kod 5KR9DC2


baš ću sutra ovo probat, jer mi je mašina na poslu. hvala, pa javim povratno dal sam uspio.

@domis - vidiš li ti o kakvom je procesoru riječ? to windowse 10 NE vrti. čak i da se sve živo na njima pogasi.
drugo - živo me izluđuju apdejti i njihovo forsiranje, čak i kad ubijem servis, nakon izvjesnog vremena se automatski restarta. tako da na svim mojim mašinama , od familije i šire, su isključivo win7 i tako će biti do kad te mašine ne ispuste dušu.
jp_rv je offline   Reply With Quote