View Single Post
Staro 18.07.2018., 21:42   #1977
Ruffryder
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2015
Lokacija: Pula
Postovi: 41
Citiraj:
Autor Zacy Pregled postova
Varaš se moj prijatelju
Ta firma je katastrofa. Prije Svjetskog odlučim kupiti dodatni TV da mogu na miru pratiti, ali prvenstvo prođe, još malo će i Liga prvaka,
a mog TV-a ni love nema.
Popušio jer sam tražio jeftinije. Tv stigao strgan, ja ispunio obrazac, slikao oštećenja, tražio lovu natrag i tako se zajebavam već 37 dana
Igra živaca ...
11.06. bio DPD, pokupio robu i vratio im 13.06. Danas je 18.07. Već sam im poslao 10 mailova i danas ih osobno nazvao.
Liku sam sasuo sve po spisku (neki Takač) ali on mi kaže kako oni, eto, čekaju odgovor od DPD-a i kada ga dobiju javit će se
(halooooo, 37 dana čekaju odgovor).
Ja mu velim da sam im sve prijavio ODMAH tj. sat vremena nije prošlo kada sam otvorio ambalažu i da oni to moraju rješavati sa osiguranjem
ili kurirskom službom, da se to mene ne bi trebalo ticati ali
ne može ...
Na telefon se jave, a na mailove odgovaraju sa nekoliko dana zakašnjenja - DEBILI

MOJ SAVJET = DEBELO IZBJEGAVATI !!!
Ja im vec par dana saljem emailove, testirao haha, uredno odgovaraju. Al cek, ti si platio unaprijed sve? Ja sam mislio platit pouzecem nakon sto otvorim kutiju i testiram sve. Na taj nacin bi izbjegao u startu probleme a garanciju bi mi pokrio lg servis koji je u hr. Neznam nisam pametan, imaju monitor koji ocu jedini u hr..ima jos neki sajt al skoro 2 soma skuplji. Bas zbunjola vise
Ruffryder je offline   Reply With Quote