View Single Post
Staro 14.06.2018., 20:47   #243
Doktor O
I encompass, and I eclips
Moj komp
 
Doktor O's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Plazikur
Postovi: 910
Citiraj:
Autor Rino Pregled postova
Vidiš meni je recimo obrnuto.

U BF3 kretanje vojnika je presporo, kad pucam po protivniku imam osjećaj da ispucavam plastične kuglice, predug TTK (nekad i po pola spremnika) totalno usporava gameplay, problemi sa netcode-om, umiranje iza zaklona tj. totalno sjebana lag kompenzacija itd itd.

BF1 mi se generalno ne sviđa, ali je puno brži i zabavniji i s tehničke strane puno bolje napravljena igra.

Zašto ti imaš osjećaj pudinga ne znam...da nisi mjenjao hardwer u međuvremenu (i periferiju)?

Ja koristim isti miš/monitor/tipkovnicu od BF3 do danas pa ti mogu potvrditi da BF1 ima vrlo dobar "odziv"
Bf3 je imao savršeno pogođen setting tada, i sjedala je igra na competitive razini što se pokušao esl gurati na 4v4 5v5 i 8v8, te 12v12 turniri.
nakon toga bf4 je krenuo s time da bi danas bf1 taj neki gunplay i to sve odraidio tako nekako čudno, lik je prebrz, kao da lebdi, nema težinu.
Animacije su nekako gličave, trzave, sve vaultaš, jebeno si brzo. Svi se trzaju kad ih pucaš, izmiču se ne znam.

Bf3 je imao ono nešto, sve nakon toga ide u gorem smjeru barem za mene i par kolega s kojima sam aktivno igrao bf3. nadam se da će bf5 imat taj feeling bc2/bf3 da se vratim tome, a da nije ona pišurija od bf1.
__________________
Doktor O je offline   Reply With Quote