View Single Post
Staro 25.09.2019., 16:28   #10073
android-split
Premium
 
android-split's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2015
Lokacija: Split
Postovi: 987
Mene su zvali i nudili optiku bez nadoplate. Sutradan izgubija cili dan za sve potpisat, kopirat, zovem da sam posla na mejl, kazu ipak bi bilo 90kn skuplje. Šta sam glatko odbija. Nebi im da 365kn/m da je od zlata. Jucer mi se pokvarija daljinski. I prijavim. Odma zovu da ce doc tehnicar, al usput da bili uzea optiku. Necu hvala. Al ako se predomislim, da se javim. Da bi danas dobio mejl jer sam poslao prigovor sta su me izjebali bezveze: Poštovani,
prije svega htjeli bismo se ispričati zbog neugodnosti, jer navedena ponuda za prijenos MAX3 paketa s bakrene infrastrukture na optiku, uz identične uvjete, u međuvremenu više nije dostupna za novu aktivaciju.
U slučaju prijenosa postojećeg MAX3 paketa po broju ********* na optičku infrastrukturu možemo Vam ponuditi MAX3 paket uz ugovor na 24 mjeseca i redovnu mjesečnu naknadu 319 kn. Znaci sad mi žele izbacit pakete koje imam (a imam sve osim hbo) i digli paket za 44kn na uštrb optike. Tako mi je pojašnjeno. Pa sam napisa ako bi paketi ostali ovakvi kakvi jesu po ovoj cijeni od 319kn da bi razmislija. Sad cekam odg.

Zadnje izmijenjeno od: android-split. 25.09.2019. u 16:39.
android-split je offline   Reply With Quote