View Single Post
Staro 30.08.2017., 16:16   #94
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,137
Citiraj:
Autor Ico_Zg Pregled postova
Moje iskustvo je ako novci idu na račun onda je 1 radni dan od preuzimanja pošiljke, ako ih poštar nosi na kućnu adresu onda je 2-3 radna dana. Ako novci ne stignu i nakon 5 radnih dana onda treba ići na poštu sa potvrdom da provjere gdje je zapelo, često se dogodi da HP nešto sjebe..
ne znam dali samo meni, ali to mi se u principu dosta često dešava nedavno sam slao isto otkupninom, nazove me lik da mu je poštar samo uručio pošiljku, bez da je naplatio i da mu dam tekući da mi uplati pare, pošaljem žalbu pošti, nakon dan-dva me nazovu, ispričavaju se i pitaju dali poštar može kod gospodina primatelja po pare, očito da je uplatnica ispala (ili je panj nije vidio?) da mi se pošalje novac... rekao sam, ne brinite, sve smo već riješili... a što se tiče tih povratnih para, imam osjećaj kao da su to baš novčanice koje je on dao putuju prema meni, hebemu - šta nije dovoljna povratna informacija, jedan klik u kompjuteru - primatelj platio - pošta u mom gradu - ok, info primljena, poštar odnesi mu danas pare na kućnu adresu, ne kužim zašto bi za tako nešto trebalo UOPĆE više od 24 sata, kamoli 6 dana? sutra će 7. dan...
__________________
ševa!
ALiEN17 je offline   Reply With Quote