View Single Post
Staro 28.04.2015., 08:34   #34
Omnisphere
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 11
Citiraj:
Autor gil Pregled postova
Evo i meni savršena tišina dok ovo pišem na laptopu s AMD procesorom starim 8 godina. Mješaju se kruške, jabuke i šljive i ostalo. Meni interesantno je da se govori loše o procesoru koji je zbilja dobar procesor, koji se uz par tvikova može učiniti brzim i hladnim i ne previše rastrošnim i još uz to Intel je puno hladniji, e pa nije. i7 4790k na stoku i s H100i prime oznoji skoro na 100 stupnjeva. O čemu onda pričamo. Znam da je pokušaj da se izmami određeni forumaš ali nije vam uspjelo.

@ravkan
dobro zboriš
O čem ti melješ?? Imam 4790K i na stock frekvenciji (fiksiran) od 4 GHZ i 100% iskorištenosti jezgara (3D renderiranje) u sobi u kojoj je oko 20-25 Celzijusa temperatura ne ide preko 70 stupnjeva, max je bio 67 ako se dobro sjećam, usput ništa drugo mu niti ne može dići kostantno iskorištenost na 100%, jedino u 3D renderiranju to uspijem (bez posebnog softvera baš za tu namjenu). Na njemu je Contac 30 cooler koji nije ništa posebno. Ako ga dignem na 4,4 (fiksiram) onda temperatura znatno poraste i ode do kojih 90 stupnjeva.

Zadnje izmijenjeno od: Omnisphere. 28.04.2015. u 08:43.
Omnisphere je offline   Reply With Quote