View Single Post
Staro 15.04.2015., 11:57   #54
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Bude nekih pomaka izgleda, nesto ce mozda i otkljucati sa ove liste izgleda... vidjet cemo.

Definitivno im ne pase ovo "nasilno" preuzimanje kontrole nad routerom i bice da im je to trn u oku...
bar tako procjenjujem po kolicini i sadrzaju privatnih poruka kojima me ISP maltretira.

Zbilja razmisljam da isprintam poruke i prijavim u mup vlastiti ISP za psiholosko uznemiravanje

No bilo kako bilo, ako je taj lik uopce netko relavantan da se izdaje za predstavnika ISP-a... ponavljam i mislim
da je to sasvim razumno od mene kao korisnika a vjerujem i vecine ostalih....

Kada budu ostavljene funkcije u routeru koje su zbilja korisne i potrebne uopce ne vidim potrebu da ista petljam i kopam po routeru, cemu ?

Ako sve radi i imam sve opcije koje mi trebaju boli me kuki za router, neka blinka i radi , ni pogledat ga necu.

Uklanjanje naprimjer USB Service, File Sharing, Media Server i Print Servera je cista pakost od strane ISP-a, samo zato sto
eto mogu... ne vidim neku drugu i logicnu smisao uskrate toga ili VoIP Call Rule - Speed Dial itd...

Meni recimo ovo sa Printerom je nepojmljivo da po njihovom umjesto da printer imam na routeru ne... printer mora bit na nekom
upaljenom racunalu da bi ostalima racunalima bio dostupan - debilizam.

Meni je samo zao sto se lik krije iza PM poruka umjesto da bude musko i ovdje posta, neka iznese svoje stavove, primjedbe i sve
sto misli, forum smo, ljudi smo... ako im je zaista stalo do korisnika onda cemo naci i zajednicki jezik na obostranu korist ali ne....
njima je drazje izgleda spijunirati i prikriveno prijetiti umjesto razgovarati sa korisnicima.

edit: idem im platit racun sada, danas je zadnji dan pa da me jos i za to ne hebu
silver_tip je offline   Reply With Quote