View Single Post
Staro 07.03.2013., 09:07   #29
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
imao sam takvu ploču oko 1god i nisam imao nikakvih problema i meni je bila super :S

oc formulu isto imam, raid mi na njoj sa 2x60gb v200 radi sasvim ok...a o ocu necu pričati

ako nema nesto bolje, oc formula bi ti trebala pasati... sto se raida tice na formuli
Citiraj:
- 2 x SATA3 6.0 Gb/s connectors by Intel® Z77, support RAID (RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10, Intel® Rapid Storage and Intel® Smart Response Technology), NCQ, AHCI and "Hot Plug" functions
- 4 x SATA3 6.0 Gb/s connectors by Marvell SE9172, support RAID (RAID 0 and RAID 1), NCQ, AHCI and "Hot Plug" functions

- 4 x SATA2 3.0 Gb/s connectors, support RAID (RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10, Intel® Rapid Storage and Intel® Smart Response Technology), NCQ, AHCI and Hot Plug functions
sada sto to sve znaci ja ne znam...Ono, čak bi se mozda i mogli dogovoriti da ti posudim fomulu pa da ju malo prije testiras i vidis kako ce sljakati...pa ako ti paše kupiš si novu ako ne trazimo dalje neku koja ce ti pasati :=) I ovak je komp bez par stvari i buildira se

Evo da ju i u RL vidiš

FRipper je offline   Reply With Quote