Tema: Automobili
View Single Post
Staro 10.04.2021., 20:06   #54319
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,822
Citiraj:
Autor Elven Pregled postova
Pilot Sport 4S su vrlo vjerojatno bolje, jer su to izuzetne gume. Samo 4, bez S su dosta drukcije gume, i dalje top u svojoj klasi, ali losije.
Citiraj:
Autor Elven Pregled postova
Po onome što sam ja gledao, jesu! Ne nimalo lošije, nego dosta lošije. Pogotovo po pitanju feedbacka i osjećaja za volanom.
Grip im je i dalje odličan, ali ja očekujem dobar feedback od gume.
Vozio sam paralelno PS4 i PS4S, imao ih na dva svoja auta, trenutno je samo jedan od ta dva auta kod mene i ganjam PS4S sad njihovu zadnju sezonu, profila neće biti nakon ove. PS4 su išle na 18" 245 i 275, PS4S su na 19" 225/255. Oba auta preko 300 konjića. Razlike su u takvim razmjerima da objašnjenja komotno mogu staviti u ladicu skupa s objašnjenjima da je to zbog različitih dimenzija guma i različitih težina auta (ca 300kg razlike). Dakle, razlika je bila marginalna u toj situaciji: nakon što sam prošao 100km s jednim autom, direktno ušao u drugi i odradio opet 100km.

Obje gume su jako sportske i na obje je feedback direktan. Držim da se na cesti bez back-to-back usporedbe sa istim dimenzijama gume razlika ne može osjetiti jer je jedina razlika koju sam osjetio bila na granici gubljenja gripa, gdje PS4 postane minimalno mekša na volanu, ali i dalje grize ko blesava.

Sumnjam da su u tvojoj situaciji gume različitih godišta - ako se proba PS4 iz prve godine proizvodnje (2016) sa PS4S također prve godine proizvodnje (2017), naravno da će biti razlike - svakom novom sezonom su gume blago promijenjene.

Moja gornja usporedba je s gumama u oba slučaja iz 2019.

Citiraj:
Autor pci_e3x Pregled postova
Toyota GR86, 2.4L atmosferac, 6-stupanjski rucni mijenac, RWD.
Da mogu, narucio bih ga odmah sad

https://drivetribe.com/p/drift-king-...TDaZ9s58c2u89w
Tih 2.4L je već dosta za još dva dodatna cilindra
Međutim, čini se da su riješili glavni problem auta - motor.

Ak bude netko provozao od vas ovdje, pogotovo ako je vozio i "stari" GT86, bilo bi super da napiše par pametnih.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote