View Single Post
Staro 25.02.2008., 21:17   #174
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
koja je ovo tema po redu gdje se raspravlja o isplativosti kupovine Quada za igre? i dvojba 8xxx vs Quad?
To je vec toliko puta prozvakano da ce iole inteligentna(i razumna osoba) znati sta mu treba i to ce kupiti. Ali..

Tu postoji ekipa koja se uvijek savjetima trudi sa sto manje novaca postici sto bolji rezultat..I oni preporučuju Quad ako vam treba za ono sto se quad koristi. Oni svi većinom posjeduju doticne procesore, naravno jer se bave s tim za sto ima treba quad...naravno igraju i gre, ali komp im nije prvobitno za to..

Drugi dio ekipe je onaj "gamerski" orjentiran koji samo igraju igre i sad naravno ako hoces imat gamersko racunalo moras imat heben rezultat u 3Dmarku(ili kako vi to kažete Čmarku). I sad kad grafa postane nedovoljna,treba jaci proc i tu je njegovo veličanstvo Quad.. i zato njima treba quad..

i sad koji je dio ekipe u pravu i gdje ja pripadam??

Da napomenem, mislim da se zna u kojoj je skupini prosječna starost veća
Neki ce reci godine nemaju veze s nicim, ali moje iskustvo s ovog i drugih foruma potvrđuje da ima..i mislim da cete se slozit samnom..

Naravno da sam "na starni" prve skupine jer i ja tako razmisljam i kako nemam potreba za quadom kupio bih ga samo kad bi mi netko rekao: "daj mi svoj proc i 400 kn i dobiješ Q6600 G0 sa 3 godine garancije" i to naravno ako bih imao 400 kn i da stvarno ne znam kud s njima. A to mi nikad nece nitko rec, naravno.
srale7 je offline   Reply With Quote