View Single Post
Staro 09.11.2015., 20:01   #116
sakomako
Registered User
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: nigdje
Postovi: 599
Citiraj:
Autor Mikeyy Pregled postova
osales-software.de - kupio od njih s ebaya prije koju godinu, ali za privatno, vjerovatno se da i ovako
usedsoft-shop.com - ova je navedena u presudi
Nije! Ali da se malo poslužite Googlom i upotrijebite pravu riječ sve se samo posloži!

Malo logike kada se nešto traži. Meni je tako uvijek kada neznam kako što naći i pravu riječ, ali poslije se sve samo otvori!

I još jedna napomena, tražilice su podešene da nađu one firme koje više plate za oglašavanje, a to treba zaobići!

Inaće nadogradio w7pro za koju mi je MS rekao da je oem verzija na w10 i sada je po oznaci ID retail verzija, a ona w10 za koju sam dobio naznaku od prodavača da je retail je u stvari oem verzija! Lutrija na kvadrat!

Evo dopuna, napravio čistu instalaciju iz ove oem švapske sedmice i sada imam retail hrvatsku desetku, sve radi i na čistom hrvatskom, riješio se švabe! Sve radi kako treba i sve uređaje uredno prepoznalo. Preskočio ključ kada me je tražilo i nakon instalacije i reboot registracija aktivna a ID proizvoda pokazuje da je to retail verzija. A što je najvažnije išlo kao poklon uz Office jer sam office toliko košta a ima i skupljih izdanja koja su bez kombinacije sa w7.

I sve legalno i uz račun.

Zadnje izmijenjeno od: sakomako. 09.11.2015. u 22:04.
sakomako je offline   Reply With Quote