View Single Post
Staro 09.11.2015., 12:37   #107
sakomako
Registered User
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: nigdje
Postovi: 599
Kako da ti odgovorim kada mi je brza ruka osvetnika druga Brke udarila ban.

Dao sam Vam sažet odgovor na pitanja ali je netko to pobrisao čitajući samo dvije zadnje rečenice koje sam namjerno stavio i nakon 15 minuta počeo pisati zašto sam ih stavio, ali me osvetnička ruka administratora prekinula u pola upisa sa banom kojeg je jedva dočekao.

Poznata stvar sa drugih foruma jer ako ne pušeš u isti rog kao admini onda dobiješ ban, dok onima koji pušu u isti rog tolerira se sve, pa tako i vrijeđanja i provociranje. Tako je bilo i ovdje jer kada sam se požalio na kršenje pravila foruma njegovo vrhovno zapovjedništvo mi je poslalo javnu poruku da sam dobio što sam tražio. Dakle mene se ne štiti a kada uzvratim na isti način, mada mi to nije običaj komunikacije, onda admin jedva dočeka razlog za ban. Jer jedno je što se nekome ne sviđa nečiji stil pisanja, a drugo je kršenje pravila foruma.

Što se tiče navedene problematike sve ispitano naručeno i isprobano!

Odgovor na pitanje nadobudnog i ostalih sam dao u obrisanom tekstu!

Nemam to namjeru ponovno pisati ali sažetije i konkretnije od toga ne ide, a nemam se namjeru ponavljati jer mi drug Brko reče da se ponavljam pa sada neću to pisat ponovo ima kod njega vidljivo pa neka vrati.

Prijenos licence objašnjavam svima koji neznaju kako to ide sa primjerom da ako odneseš svoju ženu kod susjeda i tamo je ostaviš, susjed ju može legalno nastaviti koristiti bez ikakvih zakonskih posljedica, jer tako je reko EU sud.

Da ste čitali ili barem pogledali prethodne linkove nebi trabunjali da je to Njemački sud, ali nepismenima je teško nešto objašnjavat ako se uopće ne potrude pogledati linkove koje sam ostavio.

U obrisanom postu je to dano još kraće i jasnije, pa ako duga ruka druga Brke kao admina koja je to obrisala isto tako to može vratiti natrag.

Jer vidim da uopće nije pratio tekst i sadržaj, već ga smeta forma i podsvijest koja mu ne da mira jer neki mogu i nešto napisati i konkretno i reći za razliku od podatka od 2 broja i jednog slova i sa time ne reći ništa!

Konkretno sve što sam rekao u obrisanome stoji od riječi do riječi.

A ako budete dobri i to vratite a i pročitate tih par rečenica, onda ću vam poslati slike dva računa gdje i pošto je kupljeno kao i prenijeti moje iskustvo sa registriranjem takvog softwera i skrenuti pažnju na neke stvari oko registracije, ispravnosti računa i gdje to nabaviti po cijenama koje su ranije spomenute.

Evo volim biti jasan i ne vrijeđati nikoga od spominjanja telefona raznih i svega ostaloga do Gutenberga i sl, a da na kraju nakon tog sveg mudrovanja izađe da nismo sposobni pročitati tri rečenice i donijeti konkretan zaključak, a kamoli zvati trgovca, microsoft i sve to ispitati što košta vremena i novaca, ali sada mi može doć gospon državni inspektor i povući me za onu stvar a ja mu se mogu samo smijati i reći izvolite i drugi puta.

Inače evo vam za razmišljanje i sve legalno za tvrtku, sa legalnim računom i ključevima za aktiviranje:

Win 10 PRO samo 30,25 EUR
Deal Win 7 PRO + MS Office 2013 Pro samo 42,00 EUR

Sada nema vremena, ali neka mi netko napiše kako nakačiti sliku od dva računa u post, pa ću vam pokazat da je sve legalno i kako trebaju izgledat računi i dati savjet kako naručiti inače mogo sam dobiti i po nižoj cijeni. Ove dvije tvrtke posluju legalno i to već preko 15 godina, a sada i znaju kako treba izgledati račun za RH jer smo par puta ispravljali neke stvari na računu kako bi to dobilo stvarnu zakonsku formu usklađeno sa našim zakonom i to po savjetu iz Microsofta, što se tiče kupljenog softwera.

Da kao što koristite nečiju ženu pa ta bude isto rabljena iz druge ruke, tako možete koristiti i rabljeni softwer i da sve bude legalno i u skladu sa zakonom jer licence su prenosive a tako je rekao i presudio EU sud, ali samo treba otvoriti linkove i pročitati prve 4 rečenice iz presude.

Ponosni vlasik legalnog softwera sa legalnim računom. Ko što rekoh kod nas u Vrapču i nije tako loše, jer brat Bing uvijek ima dobre cijene!

Zadnje izmijenjeno od: sakomako. 09.11.2015. u 12:50.
sakomako je offline   Reply With Quote