View Single Post
Staro 24.09.2019., 18:58   #13
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Load balancing nije agregacija
Ma jel.. A sta je onda agregacija ?
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Load balancing nema veze s njegovim pitanjem.
Kako nema ? Treba procitati sa razumjevanjem sta je covjek pitao.
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Kako podesiti komp da mogu istovremeno koristiti oba? Vidio sam na yt tutorial kako pomoću nekog programčića putem cmd-a podešava svaki program kojeg će ISP-a koristiti. Čini mi se malo komplicirano (video već ima koju godinu). Ima šta jednostavnije?
I sada se vi prepirete i mudrujete jel mislio na load balancing ili Line Bonding sto bi bilo jedino ispravno reci umjesto agregacija jer agregacija oznacava pridruzivanje, primanje u neki skup itd... sto je zapravo load balancing u ovom slucaju pa se vi prepirete bez veze.
Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
Torrent je sam po sebi potpuno drugačiji način komunikacije od ostalih aplikacija.
Nema veze, uzme svaku slobodnu vezu prema van kao sto ce to raditi i Firefox ili FileZilla kao i ostale aplikacije ako su upravljane sa nekim programom koji to odredjuje.

Ima program koji je malo stariji ali uredno radi svoj posao. Connectify Dispatch.




Jel se koriste istovremeno 2 veze ? Koriste...
Jel mora podesavati svaki program posebno ? Ne mora...
Jel jednostavno ? Je... valja podesiti samo opcije u programu koji algoritam od ponudjenih, ce koristiti za sve moguce dostupne veze.

Jel covjek to pitao ? Ja ne vidim drugih pitanja ili da citam misli ali sta je pitao na to je odgovoreno


Sta ima a sta nema ? Pa ima line balancing ili agregaciju 2 veze a nema Bonding tj. uduplan brzinom single link download i to je jedino sto nema...
__________________
trebaš seedbox?

Zadnje izmijenjeno od: silver_tip. 24.09.2019. u 19:09.
silver_tip je offline   Reply With Quote