View Single Post
Staro 28.11.2016., 13:42   #10
Uber Gosu
FORD Fix Or Repair Daily
Moj komp
 
Uber Gosu's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 868
Evo jedno friško

Kupim u nedjelju online HDMI kabel 10m (200kn, platim amexom preko payment gatewaya) i odem do poslovnice po njega, dođem tamo lik mi veli da do ponedjeljka ništa jer im njihovo knjigovdstvo treba potvrdu uplate (napominjem, plaćeno online payment gatewayem, nisam 100% jer PayWay ili wsPay), onak, reko Ok.

Zovem ih u pon, uto i sri i naravno da se nitko ne javlja...odem u srijedu nakon posla do njih po kabel i naravno da nema kabla, reko: jer iz Mossula dolazi ili kaj?... Nazvat će oni mene kad stigne, ok.

Petak, dobijem SMS da je kabel stigao, reko super, odem po kabel i eto nove zgode

Prvo čekam lika da mi nađe kabel, onak, gledam di je kamera, dal snimaju nekaj, dal me trolaju, reko koji kurac... dolazi ženska i veli liku to je taj kabel, lik gleda prezime na kabelu i na računu, i gleda, ne kuži on, ima halove od petka, ženska mu veli: da, to je ok.

Ok, lik stavi kabel na pult i traži me osobnu, reko wtf, i ko za vraga ostala mi u trenerci, ali imam novčanik sa svim karticama + mob s računa i mailove sa računom i ostalo, lik mi veli bez osobne nema kabla...

tu pucam i velim mu: ti to mene jebeš (doslovce tako), u 2016. da vam treba tjedan dana za dostavu robe u vlastiti dućan jer iz Mosula ili Rake dofuravate robu? Vrati mi lovu nazad pošto je kupljeno na daljinu i idem do HGSpota po kabel...prodajte i telefone da se ne pokvare...

lik počne neš srat, pa nazove centralu, to opet traje, na kraju mi da kabel...

Pouka priče:
Može bit 2016., skoro i 2017., internet plaćanje je već standard jebenih 10g., ali ovim jazavcima je to SF, od samog procesa prijave na web i načina implementacije payment gatewaya, odnosa prema kupcu do baratanja robom i skladištem, fckin kriminal, ove jazavce iz dućana i ne bi blatio neš ekstra pošto se pate tamo za 3-4kkn ali sve u svemu apsolutno dno dna.
Uber Gosu je offline   Reply With Quote