View Single Post
Staro 15.07.2019., 14:22   #42
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,892
Sredio sam Visual C++ i pokrenuo instalaciju službenih AMD drivera prvo na što mi je program izbacio da su već svi driveri instalirani.

Ethernet sam onda pomoću ovog drivera kroz Device Manager instalirao i onda su mi osim Ethernet Controllera u device manageru nestala i dva PCI Device-a što je dobro. Znači ostala su još dva s uskličnikom.

Krenuo sam s DRPS onda i nažalost na prvom screenu stisnuo configure without instaling drivers. Rekoh ne može škodit, možda nešto napravi, a nakon toga ću driver po driver koji nudi kako si rekao. Nešto je konfigurirao i tražio restart i nakon toga kod welcome ekrana samo crna slika i na mišu se vrti kružić i ništa se ne događa.

Opet nažalost imam popodnevnu smjenu pa nastavljam tek navečer. Vjerojatno ću windowse ponovno puknut jer se crni ekran ne miče.

@coconut

Nisu radili tijekom instalacije Win7, a moguće da jesu radili nakon instalacije Win7 samo što ih nisam odmah isprobao nego sam odmah išao instalirat driver za matičnu i onda kad sam probao radili su. Testirat ću večeras kad ponovno srušim windowse.

Znam da je najbolje instalirat desetku, ali ju ne volim i ako postoji ikakva mogućnost da ju izbjegnem probat ću.

@Nbdy32

Nisam baš upoznat s time, proguglat ću, a ako imaš kakve upute šibni.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je online   Reply With Quote