View Single Post
Staro 20.03.2018., 07:08   #2420
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,877
Svi koji su navikli na silky smooth rad iP-a neka to zaborave na Samsungu. Ja kao dugogodišnji korisnik android flagshipa (HTC, Sony, Samsung), mogu reći da je najdulje izdržala Xperia Z1 sa svojim glatkim radom. Samsung kao i po običaju prvi počeo trzati i štekati. Note 4 nakon godinu dana otvara 10 sekundi Viber. Nakon okidanja fotke, otvaranje galerije je lutrija i sl... Imam S9 tjedan dana, isključio Facebook i slične p*zdarije koje ne koristim, stavio Viber, Whatsapp i opet sam primjetio da animacije tu i tamo zatrzaju. Ok, daleko je to od Note 4 iskustva, ali svejedno. Tjedan dana i već se to pojavljuje. Na mobitelu najviše koristim gmail. Dakle, svi ovi koji kažu kako je mobitel ultra fluidan, pa dok dođe novi update kažu da je fluidniji (i tako za svaki update) ili se uvjeravaju kako je uređaj super, ili imaju drugačiji pojam fluidnosti od mene. Ja osobno nisam u životu vidio i koristio ijedan Samsung koji je radio isto prvog dana i nakon 3 mjeseca korištenja. Za S9 mogu reći da je najbolji do sada, ali imam ga samo tjedan dana i siguran sam da će se usporiti.
Frend je imao dugo Nexus 4 i za taj mobitel mogu reći da je najbolje radio.
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote