View Single Post
Staro 14.02.2017., 16:19   #217
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 8,000
Citiraj:
Autor The_Rock Pregled postova
Mozda je ovo pitanje vise generalno, al eto, kupio sam monitor kod njih, pisat cu tu :P

Dakle, kupio sam neki IPS-monitor od LGa. Kako u donjem desnom kutu ima dosta izrazen IPS glow + manji (ali vidljivi) backlight bleeding na istom podrucju, odlucio sam ga vratit/zamjenit.

Kolko sam ja skuzio mogu unutar 15 dana dobiti povrat novca? Ili ga mogu jednostavno zamjeniti za drugi monitor pa da vidim dal s ovim imam vise srece!?

Pisao sam im mail, a oni kazu da monitor mogu predat njima u servis.
Zasto u servis? Ne zanima me servis (servis ionako ne pokriva taj problem). Ili je to standarna procedura vracanje robe? Nekako mi je strah da mi nakon dva tjedan kazu da je monitor "tehnicki ispravan" i da mi je prosao rok za povrat robe.

Sorry za glupa pitanja, ali nemam nikakvih iskustva na tom podrucju.
Svi povrati na neki način idu kroz servis, da bude evidentirano i da ti možeš dobit papir tj. zamjenu/povrat/nešto treće.

S tim da kad je kod njih nešto, nemože ti isteći rok. Dok ti vrate, onda se rok nastavlja.

To je svagdje tako, ne samo u Instaru.

Al da, kako kolega Princ kaže, velika je razlika jesi kupio tamo ili u webshopu. Ovisno o tome imaš ili nemaš pravo na zamjenu, odn. ovisiš o njihovoj dobroj volji.
Pupo je offline   Reply With Quote