Tema: Apple iPad
View Single Post
Staro 01.09.2013., 19:20   #362
tOta
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: ...
Postovi: 680
Uf, mislio sam da je situacija bolja. Kao što sam napisao glavna primjena je prezentacija .jpeg i ponekad .pdf datoteka kupcima, a sekundarno je spajanje na WiFi i surfanje/mail.

Pošto se većinom radi o kvalitetnim fotografijama primaran je kvalitetan ekran uz jako dobre kuteve gledanja i poželjnu što realniju reprodukciju boja, naravno ne očekujem svemoguće, ali da je barem u rangu sa 3.8" IPS na Samsung Android mobitelu.

Pored te prezentacije svrhe još bi htio sinkronizaciju sa Dropboxom, ali za to vjerujem da nije problem i što bezbolnije slanje raznih datoteka, .jpeg, .pdf, .doc(x), pa tek onda .mp3, .flac, .mkv ali ovo zadnje je za razbrigu poslije radnog vremena.

iTunes mi je ostao u sjećanju kako loše radi na Windowsima, ali to je bilo barem prije 4-5 godina, više se bojim te politike Apple, tipa DRM kad budem prebacivao datoteke i slično.

Nije da nisam control freak, jednostavno slabo više imam živaca za eksperimentiranje, ali isto volim kad mi zatreba da opcija postoji da nešto odradim na brzinu, tipa sa Android-om imam bar 3 načina kako slati sadržaj na njega. Ali najgore od svega je kad lupaš glavom jer se nešto ne može uraditi, jer netko smatra da to ne treba tako, a ti si navikao na copy/paste.

Ako još ima tko napisati svoje dojmove, slobodno...
tOta je offline   Reply With Quote