View Single Post
Staro 08.02.2014., 13:58   #722
legija
CoD2 geek
Moj komp
 
legija's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Ogulin
Postovi: 409
Uglavnom da opisem sta je bilo mozda nekome pomogne. prije 2 tjedna ajde mogu spojit sve u jedan paket max3 m+ i da dobijem uredaj samsung galaxy young za 100kn. aj dobro uzet cu ja to i vezat se 2 godine. Cak lika sa kojim pricam pitam 3 puta znaci uredaj placam 100kn i sigurno ga dobivam on odgovaraa da.

Danas zovem da vidim sta je sa tim i lik mi odgovara nemate pravo na uredaj jer ste u 2 mjesecu bili produzili ugovor za adsl i dobili tablet.ja ga pitam pa kako je ovaj vas rekao da moze on odgovara nebi ja to znao. I ja sada mu kazem dobro onda mi iskljucite i max3 m+ paket. Debil mi odgovara gospodine nazalost to nemozete putem telefona nego morate u karlovac posto u ogulinu nemamo tcentar. Ja pukao stvarno sam ga izvrijedao i popljuvao i rekao da mi odmah sve iskljuce i maxadsl i sve usluge jer cu ih tuzit. odkada je dosao maxadsl u hrvatsku ja ga imam i oni se tako ponasaju. i maxtv isto odkada je dosao. I on kao kaze sada cu vas ja prespojit na nekog viseg. Ajde javio mi se covik isprica mi se za neodgovorno ponasanje kolega i kaze mi da ce mi on ponudit sljedece huawei y300 za 150kn ili VIVAX tablet TPC 7125 3G za 200kn. Rekao mu da uzimam tablet onda i kaze lik dogovoreno jos se jednom ispricavam zbog neodgovornih kolega i u roku 30 dana cete dobit tablet. Sada sam se vezao za max3 m+ paket ali cu dobit i tablet
__________________
Posteni trgovac:
1
legija je offline   Reply With Quote