View Single Post
Staro 22.04.2009., 11:06   #176
Igneos79
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zadar
Postovi: 328
uf...sad citam na netu da neki dizu ovaj proc na 4.0 sa stock hladnjakom i temp im je 45 stupnjeva na 1.56 V...ne znam jel to prvotravanjska ili kaj, ali meni bogme ne ide...plus sto je sinoc windows 7 kernel pod nazivom system trosio 100% proca pri dizanju windoza...sad radi normalno, system trosi 1% posto u idle..ne znam sto je to sinoc bilo, ali pri jednom dizanju se promijenio i datum u 2008 i sad i nakon vracanja na 2009 imam windows 7 koji nisu validated...usb disk s kojeg sam prvotno i instalirao win 7 vise ne zeli butat...sve se sjebalo...valjda ispoljavam toliko negativne energije da je to cudo jedno...ako ovo govno ne ode na 4,0...mislim da ce se kucistu dogodit implozija...samo ce nestat...

uglavnom, na 220 fsb ne zeli ni makac....max sto je normalno butao je 205, valjda se pregrijavao...onaj animirani logo win pri butanju se animira normalno pri 1.55V, na vise se zbloka...temp je oko 50 ako je vjerovat biosu, no niti na 3.8, dakle ht link na 1.8, nb X na 11 puta, fsb 200, voltaza 1.55, mema na 2.2 ne zeli butati....ili se digne ali se za par sekundi srusi, no za to krivim ovaj nt kernel...nadao sam se da ces napisati taj step by step overclocking guide for dummies do jutra, no izgleda da moram ici cesljati net za bios postavkama....btw, na asus forumu jedan lik s ovom plocom veli da ako nije dosad poludio, s ovom plocom hoce sigurno...onaj sugavi ntune ne prepoznaje us*ane postavke za vlastiti chipset i nema mi nikakve koristi od njega da nesto fino nastelati iz win...clockgen takodjer ne radi, kao ni rm clock...


edit: digao sam clock na 3.7 i nesto sitno...a ceprkajuci po netu izgleda da je to ujedno i rekord s ovom plocom...ostali ne mogu preko 3.5...ili cu je dati zamijeniti za asrock aod ili ne znam ni ja sto cu s njom...

Zadnje izmijenjeno od: Igneos79. 22.04.2009. u 15:28.
Igneos79 je offline   Reply With Quote