View Single Post
Staro 12.05.2014., 20:14   #102
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Citiraj:
Autor mpetr01 Pregled postova
pozdrav svima!

koristim AMD FX 8350 sa trenutnim TURBO ukljucenim na 4.30GHz, naime volio bih klokat processor bar na 4.50 ili mal vise, koristim Alpenföhn K2 CPU cooler. probavao sam par puta da ga klokujem i uvjek kad upalim prime mi se komp ugasi. a nemoguce da moj CPU cooler ne moze ni jedan klok podnijet. ipak sam ga dosta platio i izgleda dosta kvalitetno. u kucistu imam takodjer jos 2 velika 140mm i jedan manji ventilator + 800w PSU, kuciste koje koristim je Corsair 600T White. Uz procesor je GTX 770 MSI TwinFrozr + 16GB DDR3 1600MHz 4x4GB Kingstone hyperx grey series. maticna je asus sabertooth fx990 2.0
jednom prilikom sam klokao processor na 4.80 mislim, nisam siguran i igrao sam metro last light na najboljoj grafici sto naravno mogu i na stock-u al opce nisam nikakvih problema imao sa temp ili slicno. u idlu mi je pisalo 47-8'C te dok sam igrao bilo je tu do 53'C najvise 55'C eh sad mnogi mi govore da je to nemoguce, ja ne znam koristim AIDU64 i tako pise.
zamolio bih vas ako netko se bas dobro razumije u overclock nek mi pomogne zasto da ga drzim na stocku kad imam vec dobar komp nek izvuce maksimum iz tog prcessora https://www.youtube.com/watch?v=MckeAmnDeTk

Hvala -LP.
Ja sam ti odgovorio na PM, sročio cijeli post, i onda mi je izbacilo da si ti disable-ao private message i da ne možeš primit?

U principu su ti i dečki već dosta rekli, imaš jedan od najboljih zračnih coolera, ali nije novost da se ti naši FX-evi griju kao ludi

Evo ti par dobrih tutoriala pa se poigraj malo

Link 1
Link 2

Sam Fischer je offline   Reply With Quote