View Single Post
Staro 18.09.2013., 13:40   #102
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor Sam Fischer Pregled postova
Tijaoo koliko nebuloza pročitah, ne znam otkud ta krenem, na PCE forumu bar očekujem polemike potkovane ozbiljnim argumentima a ne ovo, tako da koliko god bih htio izignorirat ovo, građanska dužnost mi nalaže da respondiram.
I nije toliki Off topic s obzirom da se spominje 3dčmark skor
Prvo, čudni dravjeri? I da jesu ne znam kako čudni, kako će favorizirat jednu verziju naspram druge ISTOG gpu-a? Obična 7970 na 925mhz, a naslov članka je clock per clock performase, kako je to relevantno onda daj mi reci?
Pa upravo ta "fizička svojstva" koja si spomenuo rezultiraju razlici 3-5% na istom clocku(u ovih 8 testova), i to je to. Tko je željan dati za to dati 22-25% novaca više, tko mu ikako može sudit, njegova odluka
Dat ću ti jedan sasvim dovoljan argument, pročitaj na RELEVANTNIJIM stranicama reviewe, isključivo od 12.mj 2012. na dalje, testove 7970ki i 7950ki, i uzmi digitron u ruke i računaj postotke, pa ćeš vidjeti jel u pitanju 3% razlike u 3dmarku i u bf3, metrou i farcry3, ili je više A vidim i da ti čitanje s razumijevanjem nije jača strana, eto gore sam ti naveo tri igre koje su u stanju u višim rezolucijama iskoristiti pun potencijal grafe, pa se referiraj na testove u njima ponajviše, i to na višim rezolucijama
Usporedbe radi, kolega s foruma sa svojom 7950 @ 1150mhz ima graphics score u 3dm-u u fire strikeu gotovo potpuno jednak kao ja na stock 7970, znači na 1000 mhz. A to rekao bih nije 3-5% više. Uostalom, stvarno ne želim dalje polemizirat oko toga u ovoj temi, vidim da si ti prezadovoljan svojom grafom, samo ti i dalje uživaj u njoj, a jednog dana ćeš naučiti i što znači fizički manjak stream procesora i ostalih elemenata grafe
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote