View Single Post
Staro 24.05.2011., 20:17   #110
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Isto kao i ovo : http://www.hwgurus.com/Slike_forum/Q...0vodic/4,4.jpg

4.4 Ghz 1.2 V. A gore desno u Core tempu VID ? i ne to nije "pravi VID" jer sam gledao kod sebe u core tempu i meni je 1.345 koliko je i u biosu zadano.Magarac je bio u pravu da su to gluposti da procevi tako dobro idu.I taj cpu.z je stari zato i je toliko voltazu pokazivao.Ok ima primjeraka koji idu sa 1.3V na 4.4 al 1.2 , nema teorije.

Ima teorije i nije da su sve to gluposti jer sigurno ima i takvih primjeraka ali ne u tolikom broju kako ljudi misle. Ocekivanja nekih su da ce dobit procesor koji ce ganjat 5.0 za 24/7 bez ikakvih problema a ja ih hocu samo spustit na zemlju. Sanse za takvu zvijer su jako male. Realnost se vidi u ovoj temi, 4.4 do 4.6 je 90% proceosra. Najbolji sto sam ja probao je isao na 4.8 sa 1.36 stabilno. Mozda bi se na nekoj drugoj ploci moglo izvuc jos manje v ali je to opet daleko od tvrdnje kupca tog proca koji je tvrdio da ide 5.0 sa 1.34v jer mu je tak receno.

Nebi se bas slozil da su neprecizni ili mozda jesu ali u nebitnoj mjeri. Imam ih par kom doma i svi su iz Chipoteke i svi kostaju oko 100 i nesto kn i na svima su voltaze procesora, memorije itd. iste.

Zadnje izmijenjeno od: MAGARAC. 24.05.2011. u 20:25.
MAGARAC je offline   Reply With Quote