View Single Post
Staro 17.05.2018., 20:03   #1199
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor gin.tonic Pregled postova
Wireless charging, microSD, IP68, Hi-Fi DAC, Wide angle camera, QHD, 100% DCI-P3-Dolby Vision-HDR10, Better speakers, Project Treble,

UK 560 funta, ali brzo bude pala cijena, kao i uvijek kod LG-a...

https://www.unlocked-mobiles.com/sim...e-p-87713.html
Wireless charging - ne vidim kad bi ga koristio, niti mi je bitno
microsd - imam sad u mobu 128gb karticu koju ne koristim, 64Gb mi je sasvim dovoljno, a op6 sa 128Gb onboarda dodje $580
ip68 - zivio bez toga zadnjih 20god, mogu i dalje. A nijedan mob mi nije krepao od kise, ili vlaznih ruku, i slicno.. nisu od secera...
hifidac - lol, marketing koji me ne dira 2%, jos me nijedan mob nije razocarao po pitanju audio reprodukcije..
wide camera - apsolutno nepotrebno, pogotovo na lgu kad ima skart senzor, fisheye mutni, itd... a fala bogu imas panorama pa napravis jos jebeniju wide fotku...
ove pizdarije oko ekrana... ja mislim da 99% ljudi ni ne zna (sam sam medju njima, nisam, ali razumi sto hocu rec) sto je dci p3, hdr10, i slicne izdrkotine na MOBITELIMA, kao da mi je presudno sada odjednom gledati bluray filmove u HDR-u na MOBITELU dijagonale 6"
speakers - pizdarije koje pisu samo da nesto napisu... smartphone speaker je govno kako god gledas... na bilo kojem mobu.
project treble - da, i? i op je ukljucen... i sigurno ce biti prije i bolje updatean na P android nego LG.

i opet, op6 cijena je $530! Nema apsolutno konkurencije u toj cijeni a da ga prati hardver.. LG na divljem popustu je $730 a da ne kazem da su krenuli sa $930

cekam reviewe kamere, ali me svrbi da jednog narucim...
Gabre je offline   Reply With Quote