Tema: E Cigarete
View Single Post
Staro 19.01.2013., 14:09   #127
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor Dizel Pregled postova
Sad baš čitam ponovo i ponovo te vaše e-pljuge i nemogu si pomoći da me uhvati osjećaj bljuvanja na "voćne okuse" pljugi...Bljuv.
Zaudarao sam sve do nedavno na pepeljaru. Pusio 'ko turcin', gore su spomenute kolicine. Prva 3 tjedna ecigarete pusio sam iskljucivo tekucine sa duhanskim okusom.

Onda iz znatizelje iste poceo mijesati sa vocnima, pa na kraju poceo pariti cisto vocne okuse. Ne samo vocne, vec red bull, cokoladu, kavu i meni osobno omiljenu kolu.

Naravno, i dalje pusim najvise duhanske okuse, ovi vocni brzo dosade. No nakon nekog vremena istih se pozelim pa malo i njih konzumiram. Jedino gdje mi vocni ili bilo koji od ovih egzoticnih ne odgovaraju je kad pijem. Tada sto jaci duhanski to bolje.

Ecig je cudo. No nije kao prava cigareta, tj. nije stvar tako jednostavna. Ovdje neces uzeti jedan okus i drzati se toga, jer malo po malo dosadi. Onda uzmes nesto drugo, jer nakon nekog vremena osjetila na okus koji dugo paris otupe. Ali nakon malo koristenja drugog okusa prvotni ce ponovno odgovarati.

Jos treba spomenuti ciscenje clearomizera/atomizera i odrzavanje opcenito svega. Dakle nije 'plug n play' kao obicna cigareta, no da se isplati, isplati se. Na veliko. Prvenstveno radi zdravlja. Pogledaj ovaj screenshot npr:



A sigurno bih popusio i vise od navedenog, jer imao sam 2 vjencanja, docek nove + rodjendan. A kad pijem, onda pusim puno vise. Kao i velika vecina pusaca uostalom.

No da sam ustedio - nisam. Mozda 100ak kn trenutacno. Jer dosta sam experimentirao sa razlicitim baterijama, tekucinama i ponajvise atomizerima/kartomizerima.

No sad kad sam nasao ono sto meni odgovara, nadalje sam samo u plusu sto se novaca tice. Ali hebes novce, primarno je zdravlje. I napokon mogu pusiti, pardon, pariti u stanu (imam malo dijete, pa nisam htio pusiti u dnevnom boravku radi male).

Ukratko, onaj koji nije probao ecig ne zna sta propusta. Trenutacno uzivam u 3 razlicite duhanske arome, ne smrdim, ne stetim samome sebi niti okolini oko sebe i osjecam se puno bolje.

Eh da, i postao sam ziva reklama za ecig, do te mjere da se gadim samome sebi
Mileni je offline   Reply With Quote