View Single Post
Staro 07.11.2010., 20:53   #258
jasmina1969
Premium
Moj komp
 
jasmina1969's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: u gradu
Postovi: 50
Citiraj:
Autor tor Pregled postova
99% da je do tvog profila na centrali, moraš se jednostavno izboriti kod t-coma da ti to riješe. Ili je to ili modem lagano rikava, slična stvar je mene morila pa kad sam zamjnio modem - sve proradilo ko zmaj.
Zadnji put (prije godinu dana) kad sam se izborila za nešto u t-comu bilo je pod prijetnjom potrošačkog koda i novina i da me prestanu zajebavati. Više nemam snage za njih. Ovi tutleki u SZK ionako rade kak im piše u uputstvima, ponekad me znaju tak šokirati idejama (informatičar sam po struci) da nebrem dojti k sebi satima. A neznaš kak dojti do nekog voditelja ili nekog stručnog. Kvar sam prijavila prije 4 dana (po peti put) i nikog niti da se javi (čak niti ona njihova automatska sekretarica po rješenju kvara), a kamoli da dođe.

Prvi kooperanti koji su mi došli, držali su ruke u džepu i govorili da oni ništ neznaju, mjerenja su u redu. Drugi kooperanti koji su došli rekli su da oni nemaju uređaj za mjerenje ISDN linije.......

Ako je kod mene smetnja, ok, prihvaćam, ali nek dojde netko pogledati a ne govoriti napamet.
jasmina1969 je offline   Reply With Quote