View Single Post
Staro 22.03.2011., 17:49   #122
skitnica
Debeli gad
 
skitnica's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Makarska
Postovi: 805
Citiraj:
Autor Nm4st3r Pregled postova
Koliko sam vidio na stranicama od matične corsair vengeance nije na popisu memorija namjenjenih za matičnu, a iz svog iskustva mogu reći da će onda možda biti problema(a i kod frenda je bio jedan takav slučaj).
Za kingmax nisam siguran da li može na 1866MHz, a i moja je preporuka da se uzme neki drugi brand.
Koliko ja vidim na spisku podrzanih memorija nije ni jedan Corsair Vengeance model sto bi prije trebalo znaciti da nisu updatali listu nego sto memorija ne odgovara. Ne vidim razlog zasto ne bi pasala na bilo koju SB plocu kad je za njih prvenstveno i radjena. Takodjer na stranicama Corsaira pise da je za sve dual channel maticne. napon 1.5 V.
Takodjer na listi podrzanih memorija nalazi se samo jedna 1866Mhz memorija (kingmax) sto mi jos vise govori da je lista nekompletna.
Sto je najzanimljivije lista podrzanih memorija je za sve P67 modele ista tako da definitivno nije kompletna.
Sad sam Gledao na Gigabyt stranici koja takodjer ne navodi ni jedan Vengeance model na p67 memory support list.

EDIT: sad sam se sjetio da tu na forumu postoji tema "koju memoriju kupiti" pa molim moderatora da ovo prebaci tamo ili izbrise.
skitnica je offline   Reply With Quote