Tema: Automobili
View Single Post
Staro 29.12.2015., 08:36   #18768
ozren
PC Ekspert
 
ozren's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2000
Lokacija: Zagreb, Hrvatska
Postovi: 1,214
Citiraj:
Autor IcyTexx Pregled postova
Dost je zaplesal Micek u kočenju.
Strašno mi idu na živce ovi dežurni raceri u realno slabim drek autima... Obično su oni koji rade sranja baš u tim Seatima i starim VW. A kasnije bi se hvalio da je pobjego EVOu. A sad, pitanje je dal riskirat ovako bezveze sa tim idiotima, al u to necu ulazit.



Danas me je skoro pri brzini u izigravanju frajera puknuo neki idiot dok se prikljucivao sa Heinzelove na Vukovarsku desno u smjeru zapada. Gledam ga krajickom oka kako turira svoju 20 godina staru makinu Jettu/Passat stavec i kako me promasuje za par centimetara. I nastavi dalje s takvom voznjom.
Nije zaplesal od kočenja... Ivona je cimnula malo kad je ovaj krenuo desno na nju, ali ni to nije bilo nekaj dramatično. Mi vraćamo milo za drago; i dobro i loše.

Citiraj:
Autor esc Pregled postova
Krsenje zakona i od ovog nekog roberta i od vase zene...ali neka mu je pokazala...
pravila su na autocesti da se vozi desnom stranom a lijeva je za preticanje...problem je kaj se njih vise od pola nasere u lijevu i onda se voze 100-130 i nezna ili se nece maknut,onda frajeru vozi barem 160 ako se vec vozis u lijevoj non stop...uvijek ima brzih idiota ili normalnih
normalno da netko sa dobrim autom na dobroj cesti ce se htjet vozit preko 130 a onda mu se naseru ovi sa krsinama u lijevu traku...
Hvala Bogu propise znamo, no neke se mora naučit lekcija. Ja sam poprilično siguran da istu pizdariju neće ponoviti, kaj će reći da će bit sigurniji u prometu. Na YT-u se već pojavio jedan dušobrižnik hihihi joj kaj volim te kretene.
ozren je offline   Reply With Quote