View Single Post
Staro 05.01.2013., 19:41   #28
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,103
Citiraj:
Autor vision19 Pregled postova
Bit će da se glupiraju sa EU i sl shemama. Svatko od nas može dići programčić i surfati preko nekog servera iz tko zna koje države i to mijenjati IP adresu svaku minutu
Za to vrijeme, sve vise se prisiljava vlasnike portala/foruma (jos nije uzelo maha kod nas) da od svoje strane, postroze i ucine taj put sto je moguce kompiliciranijim i sto je moguce, vecom davezi za ljubitelje privatnost. Bilo da su posjetitelji takvi iz bezazlenih ili manje bezazlenih razloga.

Kad smo spominjali Index prosle godine stvari su se intezivirale, bas kod spomenutog primjera. Kad god je isao na pumpanje popularnosti ili privlacenje iste, onda bi pricali o nekim nemilosrdnim napadima, sto mi je uvijek izgledala promocija i nista drugo. No sad - da ih citiram - napadose ih hakeri "k. talibani" i potiho oni iskoristise napade kao izgovor za :



Vrlo naivno, posebno zbog prijasnje, izrazite znatizelje o generalijama posjetitelja. Ako si probao voziti preko proxya - moze se - ali uz vise gnjavaze nego sto je (uobicajeno) potrebno. Neka me netko osvjezi informacijom ako zna i za drugi primjer. No u ovom trenutku, osim Tcom glavne domene (koja prolazi bez skripte) nitko osim "ponovljenog" Indexa ne uvjetuje na prikazani nacin u Kroejsi.

Bas spominjem, jer Index bi mogao biti i probni balon (ako ih bude) ili poligon za epizodno odradjivanje jednog oglednog primjera "kaznjavanja zbog uvrede" za potrebu sustava.


...
Visage je offline   Reply With Quote