View Single Post
Staro 23.07.2012., 11:00   #144
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,113
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
Neću ja nikom ništa odgovarati, nemam razloga to raditi. Koliko god se činilo netočno, u potpunosti sam nepristran u ovim slučajevima jer sam radio u servisu i radio sam baš na mehaničkim oštećenjima i oksidacijama, radio sam s ekipom koja tamo radi itd itd.

Svi vi koji zbog takvih, nazvat ću to, gluposti komentirate, flejmate i slično u ovoj temi ne znate kakvi su mehanizmi po srijedi i koliko strogi oni budu. Da npr ti tak radiš i zanemariš neku oksidaciju pa dobiješ otkaz mislim da ti ne bi bilo svejedno
Ma sve 5...nemoraš se odmah ljutiti. Zato smo tu na forumu da raspravljamo. Samo ti na ljep i fin način želim reći da si apsolutno u krivu ).
I sve si samo ne nepristran
E a što misliš o ovome što je Ivo napisao:

Citiraj:
Autor Ivo
Krepala mi nokia 5630, dodjem u mobis i predam mobitel, čovjek ga pregleda OSOBNO, kaže da je NAOKO sve u redu sa mobitelom, dakle nema vidljivih oštećenja. U redu, hvala, dobijem ticket i odem.
Nakon tjedan dana, s posla skrenem u mobis viditi stanje sa svojim mobitelom. dođem na red, prilazi mi neki lik, Josip mislim da se zva, uglavnom da mi se ne prizna garancija jer je mobitel oštećen (citiram: Bočna strana vam je napuknuta, NEDOSTAJE tipka, iz čega se da zaključiti ili da je mobitel otvaran ili da vam je pao, i počne on srati kako me nije stid bla bla bla).
Miran lik kakav jesan, počea sam mu jebati sve po spisku, doša je neki zaštitar tamo s boka, da će me otjerati, da ne smijem tako pričati sa osobljem (koje je prvo počelo neosnovano pljuvati po meni).
Uglavnom, vidim kameru (zato i znam datum gore napisani), i pitam zaštitara je li ova kamera aktivna.
izvrtili smo snimke na 25.05, i tamo se JASNO vidi gdje OSOBLJE prima mobitel, pregledava ga, klima glavom, uzima garanciju i daje mi ticket.

Nakon toga mi se OSOBLJE ispričalo (ljubaznog li naroda), da je očito došlo do pogreške i našli su mi mobitel, na kojem je krepala matična.
Jel bi i sad neko od ovih trebao dobiti otkaz?
Master_Hrc je offline   Reply With Quote