View Single Post
Staro 29.10.2011., 19:34   #51
explorer 4
Premium
 
explorer 4's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 513
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Ovih dana sam isprobao Corsair SP2200. ZA oko 500 kn nije lose,ali fali viskokih tonova. Jednostavno je tesko pomocu nekakavih tweakova ili equilizera doci do visokih,a da se ne unisti zvuk. Svidja mi se preciznost baseva za taj novac. Uglavnom nije lose, u za te pare ok. Nisam probao one nizeg cjenovnog ranga,ali meni se cini da su rangu z2300 koje imam doma. Mozda mrvicu losiji.
Sto se mene tice,za slusanje muzike,nijedan PC sustav se ne moze mjeriti s HI-FI jem ali zato za HI-FI treba kesnuti . Ovako,uzmi sto se nudi za najmanje para

Nisu sigurno u rangu s Z 2300.Po pitanju subwoofera i glasnoće nikako.Možda su neloši po pitanju visokih i srednjih ali zar bi itko uzeo taj Corsair naspram Z 2300.


Citiraj:
Autor DJMarley Pregled postova
Nabavio sam zvučnike genius sw-n5.1 1000 multimedia 5.1 ch surround system, želim ih spojiti na PC, nemam upustva, a posto sam stari djedica , nisam stručnjak za ovu današnju tehniku, pa sam se malo pogubio u ovim kablovima, može li mi tko pomoći da spojim te zvučnike.

U paketu sam dobio ove dijelove:
-Tri stereo kabla za PC
-Tri dvostruka RCA na stereo audio kabla za DVD
-Subvufer
-Manji zvučnici (sateliti)

Tri stereo kabla za PC:
Ovaj kabel mislim da znam spojit. Tri priključka s jedne strane ide u PC, a tri priključka s druge strane ide u subvufer, i u subvufer također spajam ove male zvučnike ili kako ih zovu satelite, i na kraju subvufer spajam u struju, i to bi trebalo biti to. Ako nisam u pravu, ispravite me.

Tri dvostruka RCA na stereo audio kabla za DVD:
E ovo mi zadaje probleme. Zašto ovi kablovi služe, i di ih spajam.


Unaprijed hvala
Evo ovako.
Subwoofer stavi na pod , nikako na stol ili nedaj bože police.
Zatim rasporedi satelite kako ti prostor dozvoljava te spajaj jedan po jedan satelit u subwoofer.
Nakon toga ona tri 3,5 mm-ska kabla koja si dobio spoji u komp u za to predviđene utore.Vidi boju i po tom utakaj.
Spojiš kabel iz sub-a u utičnicu i to je to.
U control panelu ili na programu zvučne , ovisi što imaš , postavi 5.1 zvuk i to je to.Ne bi trebalo bit problema.
__________________

explorer 4 je offline   Reply With Quote