Tema: Koji UPS
View Single Post
Staro 01.04.2009., 23:29   #24
zippo
herr Flick
Moj komp
 
zippo's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Umag
Postovi: 2,057
Citiraj:
Autor mann Pregled postova
Cuj vidim da imas 3k kn na raspolaganju. Ja nebi ni gledao nis drugo osim APC -a. Ono sto je CISCO u mrezama APC je u server rackovima i UPS -u. Ne kazem da se nemoze kupiti ok UPS za manje para ali ako imas 3k kn, APC.

Ono sto bi ti ja predlozio je da probas nekako doci do opisa baterije prije kupnje samog UPS -a. Ja imam Mustek 600 i on ima identicnu bateriju kao i APC, sto ce reci vrlo je lako nadjes za dvije-tri godine kada ti baterija ode vrit. Uz to posto je APC najrasireniji imas hrpu zamjenskih baterija za njih po chipotekama i slicnim ducanima, pa si zamjenis bateriju za 100-150kn kada se sjetis.

Imam APC vec 5 g. i baterija traje i traje. Isprobano jer me h***e trafostanica u blizini, svaki poremecaj (nevrijeme itd) izbaci, a na njemu mi je telefon i komp. Miran sam sto se tice teljevuna, mogu zvat kako hocu i kad hocu a kantu i onako moram ugasiti zbog nje same. Imam i jednog Trusta (TomRi ) i na njega isto nemam primjedbi, radi korektno svoj posao i ne zali se . U svakom slucaju preporuka ide APC-ju jer je stvarno top u svojoj branshi, nema boljeg-moje misljenje, naravno
__________________
.:S:T:A:L:K:E:R:.. :2 u ocekivanju


nema vise zippacha ......






zippo je offline   Reply With Quote