View Single Post
Staro 12.07.2016., 10:47   #3005
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Kako samo seru....

"While it may appear to give positive results as an aim lead indicator initially, more thorough tests found that it triggers rather unreliably for accurate aim prediction."

Gledam streamere koji su samo po tome igrali, prediction je 95% on the spot, well, samo za BBove radi shell speeda, DDovi i mortar slow shells nekih brodova nemaju koristi od Stopwatch metode.

Druga je stvar kako radi to njihovo programiranje, zanci leftover code iz alphe koji je disablean i removan (nakon velikog riota onda radi AAa) se nekako nasao opet u igri...i radi (vise-manje). Copy paste kodiranje, ruski 101 sistem.

Po meni ga mogu i ostavit ingame, ima ekipe koja i bez toga zna citadelovat, ima onih koji ni sa time nece znat pogodit, a ako plovis dovoljno dugo ravno i dajes im broaside zasluzujes da te neko citadela.
Mislim kvragu, ima incoming indikator na cruiserima/DDima, ako ne motas kormilo reda radi da otezas DDu kojeg ne vidis salvu torpeda, i AKO ne motas kad vidis da su shellovi incoming, koji se onda qrac zale da ih netko citadela.
Jel se ja zalim u BF3 kad stojim na sred ulice i kad me netko snipea u glavu? Nisam. Tako i za njih, WASD hax, il ako se zale na forumu, instaban jer su debili i ne trebaju nam takve budale ingame..

Jedini plus ovoga je sta ekipa nebi davala pare Warpacku za AA opciju, tako da njihova borba protiv hackova je da maknu konkurenciju Warpacku
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote