Tema: Automobili
View Single Post
Staro 30.01.2005., 20:32   #27
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Jebote kad ide na poso u jutro u šest trese mi se cijela kuča. Kad dolazi sposla ko da boing (sa malo razjebanom turbinom) sliječe. Ma užas. E a smrad po ljeti kad ga upali, a meni vrata od terase otvorena. Ko da ga tjera na plavi dizel. Za te pare koje je dao za 10 godina staru kramu koja samo kaj se ne raspadne mogu je kupit neznam 5 godine staro japansko KVALITETNIJE OD GOLFA vozilo ili novu kiju. Ma ajde bezveze. Imam osječaj da ljudi imaju rađe BMW-e stare 10 godine (čitaj krame) neg nove aute samo da može reč vozim BMW-a. Ne kužim ta neka primitivna razmišljanja al dobro... Zato nam nek i dalje sve stare krame iz europe stižu kod nas. Inače dizel mrzim u svakom pogledu. Zagađuje više (nema katalizator, naravno to ne vrijedi za nove aute), svi osim modernih tipa HDI. Inače jedan je tatin prijatelj kupio peugeota 307 sa HDI motorom. Troši 4-5l sa klimom i radi ko benzinac (i bolje) i uspunjava euro 4 normu (ekološki sam svijestan priznajem, sve u mojoj kuči je bez freona). Inače moj stari vozi citroena xsaru i nebi ga mjenjo ni za jedan traktor, hvala na pitanju. Taj auto ću dobit na godinu ako Bog da kad položim vozačku.

Inače da neko nebi shvato nemam ja ništa protiv njemačkih auta. Provjereno su jedni od najkvalitetnijih, ali nikako nisu my No1 choice. Japanci su mi trenutni No1 chice. :burn:

...baš je sad prošo traktor po ulici... sljedeči gađam : Machineg ...
Fleks je offline   Reply With Quote