View Single Post
Staro 22.05.2015., 16:33   #92
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
E ovak, otkrio sam kako izvuc login podatke za VDSL_Internet, znaci korisnicko ime i lozinku za spajanje na internet.

Vjerojatno bi mogao i VoIP ( SIP ) podatke izvuc istim systemom ali nemam VoIP telefon pa necu tvrdit 100% da se moze...

Sto se tice WAN Interface za za VDSL_IPTV i VDSL_Management kao i sve ostale WAN postavke to nije problem, oni ce radit ako se postave ispravno a to imamo kada se router resetira ili ako se ucita u njega pocetni "configuration-backupsettings.conf" nakon stavljanja zeljenog fw-a.

U globalu sad je moguce da se ima bilo koji fw na routeru i da je i dalje njima dostupan ili ne ( vasa odluka ) ali i supervisor ulaz u isti. Kako je njima router i dalje dostupan za razna ocitanja i logove sam sustav vas nece "izdvajati" pa da vas zivkaju i dosadjuju da resetirate router.

Nitko tamo "ne pregledava" router po router koji korisnik ima ili nema admin ulaz i tome slicno ali vjerojatno imaju programski rjeseno da im "blinka" ili izbacuje korisnike koji su u sustavu a nisu dostupni putem VDSL_Management-a jer ta veza je jednako aktivna kao i VDSL_Internet i ima svoj dodjeljeni IP itd... i tek onda krece "napad" od ISP-a na vas router putem TR-069 Clienta tj. onda kroz njega ga oni pokusavaju resetirati ili spucati novi fw i tome slicno....

U globalu kada potvrdim da mogu izvuc i VoIP korisnicko ime i password moguce je totalno debrandirati ovaj router sa originalnim tvornickim fw te imati njihov configuration-backupsettings.conf aktivan da bi sve radilo i da se prvenstveno oni nebi bunili ali i supervisora koji jos ima neke dodatne opcije itd...

Ovako cemo, necu javno napisati kako se izvlace podatci jer dosta me Iskon prcao i ovako a i ono djubre sto cinka sigurno cita i dalje...

Tko zeli saznati svoje podatke za login neka PM-a i onda putem TeamViewer cu vam ja to izvuc, dakle za Internet logon 100% mogu a VoIP cemo vidjeti jos...

Preduvjet za izvacenje podataka je da imate:

1. Instaliran Putty mada moze i kroz telnet od windowsa ali teze se cita/traze podatci jer se prozor neda rasiriti.
2. Admin ulaz ili usera sa Administrator ovlastima koji ste si napravili prema onim uputama od prije.

Zadnje izmijenjeno od: silver_tip. 22.05.2015. u 16:43.
silver_tip je offline   Reply With Quote