View Single Post
Staro 08.05.2016., 16:14   #149
Atrax
Premium
Moj komp
 
Atrax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 553
Citiraj:
Autor arrow Pregled postova
taj phanteksov 140mm vent je odlican te bih ti preporucio ako imas neki tower hladnjak za cpu stavi ga, to ti je high static pressure ventilator te im je bolja namjena za radijatore-hladnjake nego za airflow

takodjer nije ti potreban fan kontroler, radije uzmi fan spliter pa spoji 2-3-4 venta na sys fan, ne na pwr fan jer ce ti uvijek vrtjeti na max, te instaliraj speedfan program i lijepo si podesi krivulju da ti ovisno o temperaturi ventilatori rade brze-sporije
Da, nije loš vent, vidim da dosta zraka gura van i nije preglasan ali jedino njega čujem i u idle i u load. Kad ga montiram sa tim silikonskim nosačima bit će bolje.
A u biti spliter mi je dovoljan, samo taj jedan prednji vent mi je problem, drugi i stražnji na ispuhu mogu regulirati a gornja dva tajfuna su 800rpm verzije tako da ne smeta ako su talno na 100%.
Koristim ai suite za ventilatore, znam da je omražen ali za moje potrebe više nego dosta, navikao sam na njega.
Misliš da stavim samo tower bez ventilatora na cpu? To bi zapravi trebalo biti dostatno, jer će gornji prednji vent puhati u njega a stražnji i gornji izbacuju zrak van.
Ispričacam se ako smo otišli u
Atrax je offline   Reply With Quote