View Single Post
Staro 23.10.2006., 13:57   #58
Isus
Headbangig Grunf!
Moj komp
 
Isus's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: headbanger's ball
Postovi: 4,372
Citiraj:
Autor GrannyKiller Pregled postova
da, naravno da mislim uzet drugi monitor od njih, samo da mi odbiju cijenu ovog. kompletnu ambalažu i opremu imam (pred 2 dana sam ga kupio). razgovarao sam danas s njima (u HGspot-u) i rekli su da mogu donijet monitor da će mi ga oni rado zamijenit, no da to ovisi o M-Sanu...jer je on kao dobavljač. sad me muči hoće li M-san odobrit...a ništa, nosim ga danas navečer natrag u HG, pa ću čekat...

kontaktirao sam M-san, serviser mi je rekao da će oni provjerit da li je monitor ispravan pa ako je mogu dobit povrat novca. on mi je pak rekao da se moram sa HG-om dogovorit...

i tu sam ostao zbunjen.
tebe se ne tiče M-San niti bilo tko drugi. HGšrot je od Msana kupio monitor ti si od HGa kupio i isključivo se s njima dogovaraš. Ono što oni rade je odugovlačenje, fino im dođi s monitorom i na normalan način reci, imam 8 dana u kojem mogu vratiti robu, evo izvolite ovo vam vraćam i sa duzimam drugi. nemoj se derati ili šiziti dok oni ne počnu kakati s Msanom, i njihvom odobravanju, tad samo obajnsi da se teb ne tiče tko je dobavljč, ti si to kod njih kupio a ne kod Msana.

Račun koji si potpisao je defatko kupopradjni ugovor i zaključen pravni posao s njima. Velim ostani hladan i pribran, i nemoj se tad preveslat s idejama o zastupniku koji odobrava itd.

Kakve su to budalaštine da proizvod furaš zastupniku?? reklamaicje se ostvaruje tamo gdje je kupljeno osim ako nije naglašeno da se reklamcija ostavruje negdje drugdje-što je isto HR specifikum.
__________________
Porsche 6cyl.boxer se hladi zrakom komp se hladi vodom!
Chairman of G.M.S. , Heavy Metal Thunder!
Former member of PCE 100+kg demolition squad
Grunf je moj idol!
Moji Grunf type modovi
NB:Mini Monster NB,VGA:Ye Monster C!, Ye Monster D!,Abit NB:Abit mini Monster,PSU:Ultra Monster!
Alfisti site, Alfisti forum
Isus je offline   Reply With Quote