View Single Post
Staro 24.02.2018., 14:18   #645
t-krom
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 67
Sve sam probao, na kraju je bila greška vani na stupu na parici, a uz to je i crko ADB u isti mah, ko neki sudbinski kuršlus. Pa dobro je i radio, više od četiri godine dan i noć, skoro 4 i pol, ja sam bio zadovoljan. Sad mi dali Gigaset SX763 bijeli, a htio sam opet ADB jer imam back up postavki spremljen, samo da sve konfigurirano portove svoje lokalne i ostalo vratim nazad jednostavno, al vele da ga više ne dijele jer ADB nema podršku za neku buduću tehnologiju kaj dolazi, a ovaj ima. Al mene baš briga za to dok ta tehnologija ne dođe, ne sviđa mi se ovaj SX 763 i ne bih ga koristio dok ne moram, jer vidim tu na temi o njemu nema jednostavnog admin passa nego moraš nekaj kemijat nekim ubacivanjem nekih skripti kaj možda uspiju možda ne, ne da mi se time bakćat ak baš ne moram. Radije ću platit isti ADB drugi i vratit si backup file za pet sekundu pa dok radi po toj tehnologiji radi. Evo, ak netko ima ZG ADB točno onaj model KOJI NEMA onaj neki ovalni pravokutnik naprijed na displayu, jer gledam na Njuškalu ZG samo takve imaju, a ovi bez tog modnog detalja, ima ih hrpa al nitko nije iz ZG kaj ga imaju, ne da mi se čekat poštom, al dobro, ak nitko nema morat ću. Naime, strah me da taj s tim vizualnim detaljem nema nekaj drugačije u njemu pa mi neće primit backup file nazad. Evo, ak netko ZG i okolo ima ADB taj bez te figure naprijed nek mi pošalje PM i odmah ću doć po njega. A ak znate da su oba ADBa iznutra ista bez obzita na razliku na maski i da će konfig bit vraćen, evo napišite tu da odmah kupim od nekog iz ZG s Njuškala. Hvala.

EDIT:riješeno, nabavio.

Zadnje izmijenjeno od: t-krom. 24.02.2018. u 20:08. Razlog: riješeno
t-krom je offline   Reply With Quote